Úvod  » naše nabídka  » stepcraft  » d-serie


D-Serie

STEPCRAFT CNC SYSTEM D-SERIE

 

všestranný stolní CNC systém STEPCRAFT D3-Serie byl vyvinut zejména pro použití v privátním, malopodnikatelském a vzdělávacím sektoru. Ve všech těchto oblastech si díky možnosti osazení různými aktivními, pasivními a pomocnými pracovními jednotkami, nachází dlouhodobě spokojené zákazníky, kterým nabízí ten nejefektzvnější způsob, jak začít s CNC obráběním.

 

 

 

 

3 ROZMĚROVÉ VARIANTY

 

CNC systém STEPCRAFT D-Serie je dostupný ve třech základních rozměrových variantách. Rozdíly jsou čistě a jen ve velikostech systémů a tak není třeba dělat kompromisy. Stejná přesnost. Stejný design. Stejná síla.

 

 

VÝBĚR Z VÍCE NEŽ 10 PRACOVNÍCH JEDNOTEK

 

Řešení Stepcraft, Vám umožňuje jednoduchý rychlý přechod mezi jednotlivými pracovními jednotkami. Stačí povolit rychloupínací systém, usadit zvolenou pracovní jednotku, utáhnout a pokračovat v obrábění. Na výběr je aktuálně z více než deseti pracovních jednotek, umožňujících Vám vedle klasického frézování, proměnit CNC v 4 ose řízený soustruh, 3D tiskárnu, laserovou vypalovačku, plotter, cnc řezačku, řezačku horkým vláknem, hrotovou vypalovačku nebo například systém pro odměřování 3D těles. Právě díky této všestrannosti se z Vašeho CNC systému STEPCRAFT D-Serie stane během krátké chvíle naprosto nenahraditelný pomocník.

 

 

STANDARDNÍ FRÉZOVACÍ JEDNOTKA

STEPCRAFT MM-1000 

 

MM-1000 STEPCRAFT silná spolehlivá základní frézovací jednotka. Zkonstruovaná tak, aby dokonale vyhovovala všem požadavkům CNC systémů STEPCRAFT.

VYSOKOFREKVENČNÍ ELEKTROVŘETENO

STEPCRAFT HF-500

 

Frézovací jednotka HF 500 je osazena asynchronním motorem, pro zajištění vysoké úrovňě točivého momentu. Jednotka umožňuje plynulou regulaci otáček s jejich procentuálním elektronickým zobrazením.

3D TISKOVÁ JEDNOTKA 

STEPCRAFT PH-40

 

S naší 3D tiskovou jednotkou PH-40, dokážete svůj CNC systém STEPCRAFT snadno proměnit v profesionální pokročilou 3D tiskárnu.
  

LASEROVÁ GRAVÍROVACÍ A ŘEZACÍ JEDNOTKA STEPCRAFT DL445

 

umožňuje bezkontaktní gravírování různých materiálů, případně řezání slabších materiálů. Intenzita laserového paprsku je nastavitelná procentuálně v rozsahu 0-100%. Jednotka obsahuje integrovaný snímač nulového bodu a aktivní odtah vzduchu a výparů přes filtr jemných částic.

JEDNOTKA PRO ŘEZÁNÍ ODPOROVÝM DRÁTEM

 

umožňuje přesné řezání materiálů jako je polystyren, expandovatelný polystyren (EPS) nebo polypropylen (EPP) za použití rozžhaveného drátu ze speciální slitiny niklu a chromu.

KONTAKTNÍ HROTOVÁ VYPALOVAČKA

STEPCRAFT WBP-550

 

Kontaktní hrotová vypalovačka pro designovou výrobu log, symbolů, upomínkových, dárkových a dekoračních předmětů, uměleckou tvorbu atp.

JEDNOTKA TAŽENÉHO NOŽE

 

Držák nožů pro CNC stroje s jedinečnou automatickou regulací tlaku vyrobený z vysoce kvalitního hliníku pro řezání vinylu dýhy a dalších materiálů. Hloubka řezu nože je nastavitelná. Díky výškovému rozsahu držáku řezačky se nůž snadno a automaticky přizpůsobuje nepravidelnosti řezaného materiálu.

 

PLOTROVÁ JEDNOTKA

 

držák pera umožňuje psát, kreslit, rýsovat nebo značkovat. Pero je dimenzováno pro upínání otvor ø 20 mm. Případně s pomocí adaptéru lze též upnout do upínacího otvoru ø 43 mm. Díky kuličkovému hrotu vytváří konzistentní stejně vypadající písmo. Výkon pružiny je nastavitelný pomocí šroubu. Lze používat s klasickými náplněmi pro kuličková pera.

 

3D DOTYKOVÁ ROZMĚROVÁ SONDA

 

3D dotyková sonda umožňuje elektronicky zaznamenávat nerovné plochy a přesně snímat trojrozměrná tělesa. Tímto způsobem mohou být objekty reprodukovány či jednoduše a snadno dozdobeny i na složitěji tvarovaných plochách například gravírováním. Citlivost sondy lze nastavit individuálně.

 

ŠIROKÁ NABÍDKA SYSTÉMOVÝCH DOPLŇKŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

doplňuje množství jednotlivých pracovních jednotek a činí tak z CNC systému STEPCRAFT opravdu všestranného pomocníka. Ať již potřebujete z CNC udělat řízený soustruh, rozšířit pracovní elektovřeteno o zásobník nástrojů s jejich automatickou výměnou, realizovat obrábění ve vodní lázni, nebo třeba snížit hlučnost a prašnost celozakrytovaným provedením CNC, máme řešení..! 

 

ŘÍZENÁ JEDNOTKA PRO SOUSTRUŽENÍ

 

Řízená jednotka soustruhu rozšiřuje možnosti Vašeho Stepcrat CNC systému o obrábění ve čtvrté ose. Díky tomu dokážete vyrobit i komplikované rotační tvary či frézovat složitější řezby. Vřeteník se sklíčidlem je poháněn řízeným krokovým motorem.

 

 

AUTOMATICKÝ ZÁSOBNÍK NÁSTROJŮ

 

lineární zásobník s automatickou výměnou, umožňuje komfortní rychlý přechod mezi pěti až deseti nástroji a umožňuje tak automatické komplexní opracování dílců a výrobků složitých tvarů

 

OCHRANNÉ ZAKRYTOVÁNÍ

 

pro snížení hlučnosti a prašnosti v interieru, Stepcraft systém umístěný uvnitř je přístupný ze tří stran pomocí skládacích dveří Díky průchodce ve stropě krytu lze pohodlně a rychle přecházet mezi jednotlivými pracovními jednotkami.

 

ODMĚŘOVÁNÍ DÉLKY NÁSTROJE

 

Snímač odměřování délky upnutého nástroje je vybaven mikrospínačem a čidlem. Snímač Vám ušetří čas při výměně nástroje ať již jednoho za druhý či stejného po jeho nabroušení, zajistí přesnou hloubku frézování a pomůže předejít případným kolizím.

 

VODNÍ LÁZEŇ

 

vodní lázeň, příp. lázeň s jiným roztokem Vám zajistí optimální chlazení materiálu i nástroje, prodloužení jeho životnosti a eliminuje prašnost jelikož odfrézované třísky a prach zůstávají v lázni. Lázeň využijete zejména při opracovávání plastů, karbonu atp.

 

AUTOMATICKÁ VÝMĚNA NÁSTROJE

 

Pro složité projekty, které vyžadující během obrábění přechod mezi několika nástroji, lze některé pracovní jednotky vybavit stystémem automatické výměny nástroje. Systém využívá pneumatiku a je určen pro klasické upínací trny s nástroji v kleštinách.

 

 

KONSTRUKČNÍ KIT A READY-TO-RUN SYSTEM

 

Veškerá CNC STEPCRAFT D-serie jsou dostupná jak ve variantě stavebnice, tak ve variantě kompletně sestaveného systému. Rozhodnutí je čistě na Vás. Chcete si stroj sestavit sami a lépe tak porozumět celému systému, nebo raději hned začít realizovat svůj projekt a sestavení přenecháte výrobci..?

 

 

Construction Kit

 

 

 

KONSTRUKČNÍ KIT (STAVEBNICE)

 

S názorným bohatě ilustrovaným manuálem a videoukázkami těch nejpodstatnějších částí montáže stavebnice si dokážete svůj první vlastní STEPCRAFT CNC SYSTEM sestavit sami během několika hodin a zároveň se jako benefit vedle nižší pořizovací ceny také podrobně seznámit s mechanickým fungováním celého stroje.

 

 

K MÁNÍ ZDE

  

  

READY TO RUN

 

S řešením Ready2run stačí Váš nový STEPCRAFT CNC SYSTEM vybalit z krabice, připojit do elektrické zásuvky a začít. Sestavení a kalibrace je prováděno v továrně výrobce v německém Mendenu. 

 

 

K MÁNÍ ZDE

Ready-to-Run System

 

 


Profitek, s.r.o.
Třída 5.května 457/44
373 72 Lišov

IČ: 06242952
DIČ: CZ06242952
Bankovní spojení:
CZK: 2401260347/2010
EUR: IBAN:CZ0620100000002801260362
         BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
GSM: +420 777 577 819
E-mail: info@profitek.cz


Najdete nás také na:
Facebook Google + You TubeCopyright © 2023 © Profitek s.r.o. | stroje a technologie | www.profitek.cz