Úvod  » nova podstranka  » detel  » pracovní jednotky


Pracovní jednotky

Jeden systém, nekonečno možností. Všechny systémy CNC STEPCRAFT jsou uzpůsobeny pro jednoduchou rychlou výměnu pracovních jednotek. Stačí povolit rychloupínací páku, upnout patřičnou pracovní jenotku a zařízení se okamžitě změní na CNC frézku, 3D tiskárnu, laser a mnoho dalšího! Volitelně rozšiřitelný systém all-in-one dělá ze STEPCRAFT skutečný zázrak multifunkčnosti. Tímto způsobem můžete ušetřit prostor i vysoké náklady na nákup dalších strojů.

 

 

 

VYSOKOFREKVENČNÍ ELEKTROVŘETENO 

HFS2200A

 

Silné profesionální vysokootáčkové pracovní elektrovřeteno pro náročné frézování a další operace třískového obrábění při nasazení v individuální i hromadné výrobě

STANDARDNÍ FRÉZOVACÍ JEDNOTKA

STEPCRAFT MM-1000 

 

MM-1000 STEPCRAFT silná spolehlivá základní frézovací jednotka. Zkonstruována tak, aby dokonale vyhovovala všem systémům STEPCRAFT CNC.

 

HF FRÉZOVACÍ ELEKTROVŘETENO STEPCRAFT HF-500

 

Frézovací jednotka HF 500 je osazena asynchronním motorem, který zajišťuje vysokou úroveň točivého momentu. Jednotka umožňuje plynulou regulaci otáček s jejich procentuálním elektronickým zobrazením.

3D TISKOVÁ JEDNOTKA 

STEPCRAFT PH-40

 

S 3D tiskovou jednotkou PH-40, můžete svůj CNC systém jednoduše proměnit v kvalitní přesnou 3D tiskárnu s extrémně velkým pracovním polem a tepotou tisku nastavitelnou v rozsahu 150°C-256°C.
  

LASEROVÁ GRAVÍROVACÍ A ŘEZACÍ JEDNOTKA STEPCRAFT DL445

 

umožňuje bezkontaktní gravírování různých materiálů případně řezání slabších materiálů. Intenzita laserového paprsku je nastavitelná procentuelně v rozsahu 0-100%.

JEDNOTKA PRO ŘEZÁNÍ ODPOROVÝM DRÁTEM

 

umožňuje přesné řezání materiálů jako je polystyren, expandovatelný polystyren (EPS) nebo polypropylen (EPP) za použití rozžhaveného drátu ze speciální slitiny niklu a chromu.

 

 

KONTAKTNÍ HROTOVÁ VYPALOVAČKA

STEPCRAFT WBP-550

 

Kontaktní hrotová vypalovačka pro designovou výrobu log, symbolů, upomínkových, dárkových a dekoračních předmětů, uměleckou tvorbu atp.

 

JEDNOTKA TAŽENÉHO NOŽE

 

Držák nožů pro CNC stroje s jedinečnou automatickou regulací tlaku z vysoce kvalitního hliníku pro řezání vinylu dýhy a dalších materiálů. Hloubka řezu nože je nastavitelná.

PLOTROVÁ JEDNOTKA

 

držák pera umožňuje psát, kreslit, rýsovat nebo značkovat. Díky kuličkovému hrotu vytváří konzistentní stejně vypadající písmo. Lze provozovat s klasickými náplněmi pro kuličková pera.

 

3D DOTYKOVÁ ROZMĚROVÁ SONDA

 

3D dotyková sonda umožňuje elektronicky zaznamenávat nerovné plochy a přesně snímat trojrozměrná tělesa. Tímto způsobem mohou být objekty reprodukovány či jednoduše dozdobeny i na složitěji tvarovaných plochách gravírováním atp.

GRAVÍROVACÍ HROT

 

jednotka gravírovacího hrotu umožňuje vkreslení i velmi detailních rytin ve vynikající kvalitě.Lze aplikovat na plexisklo, plasty, mosaz, hliník, ocel, nerez a další. Díky pružinovému uložení dokáže vykreslit i zakřivené plochy.

FRÉZOVACÍ JEDNOTKA AMB 1050 FME-W

 

celosvětově první frézovací motor s integrovanou funkcí automatické pneumatické výměny nástroje s upínacím trnem SK20 a kleštinou ER16 a řízenou regulací otáček. Řídící jednotka mimo tělo stroje.


Profitek, s.r.o.
Třída 5.května 457/44
373 72 Lišov

IČ: 06242952
DIČ: CZ06242952
Bankovní spojení:
CZK: 2401260347/2010
EUR: IBAN:CZ0620100000002801260362
         BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
GSM: +420 777 577 819
E-mail: info@profitek.cz


Najdete nás také na:
Facebook Google + You Tube

https://www.high-endrolex.com/29
Copyright © 2024 © Profitek s.r.o. | stroje a technologie | www.profitek.cz